Ceník

Naše firma si zakládá na cenové politice kterou si doposud budovala. Chceme, aby naši zákazníci vždy přesně věděli, jaká sazba je jim účtována, bez ohledu na to, jestli je den či noc, jestli prší nebo zrovna svítí sluníčko. Níže uvedené sazby jsou pro nás závazné ať už jde o objednávky získané přes dispečink, nebo si taxi odchytíte na ulici. Nízké ceny nejen prezentujeme, ale zásadně i dodržujeme.

SazbaJízdnéNástupČekání
Základní jízdné18 Kč/km10 K6 Kč/min
Personální (zvýhodněné) jízdné15 Kč/km10 Kč6 Kč/min
Drink servis*30 Kč/km10 Kč6 Kč/min

* Se službou DRINK SERVIS (jinými firmami označovanou například drink taxi nebo rychlá želva) si mohou naši zákazníci dopřát klidný večer s přáteli, bez omezování se v konzumaci dobrého pití, i když to původně ani neměli v úmyslu a přijeli svým vozem. Už žádné starosti s tím jak se dostat domů, co dělat s autem a jestli přečká noc bez újmy před opuštěnou restaurací.

Nyní můžete přijet vlastním vozem, v klidu pít, jíst a veselit se. A když se rozhodnete, že už je čas jít domů, jen zavoláte náš dispečink, objednáte si DRINK SERVIS a zakrátko pro Vás přijíždí taxi i s druhým řidičem. Ten usedá do Vašeho vozu a Vy bez obav ztráty řidičského oprávnění za jízdu "pod vlivem" nebo rizika dopravní nehody, s klidnou duší míříte k domovu.

Přistavení taxi a příjezd druhého řidiče samozřejmě neúčtujeme, zákazník hradí jen cestu se svým vozem domů v doprovodu vozidla taxi.

Příklady vybraných jízd


Web & Desing by RealTekK